Albaniairc.com, Chat Platforma me e mire per njohje online!

Chat shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim nga te gjitha trojet tona dhe bashkatdhetaret te shperndare ne te gjithe boten.Chat ne Amerike, Gjermani, Zvicer, France. Njohje online me Vajza Shqiptare Kosovachat, Albania Chat, Chat shqiptar

Chato Tani
Hyr ne Forum
Albaniairc-conecpt-581x509-1
The Lounge

Një nga platformat më të

përdorura për momentin për tu

lidhur në Albaniairc.com Chat.


Hyr në chat
Mibbit

Nëse keni probleme te

lidheni, ju sugjerojmë Mibbit, për

Smartphone dhe Tablet.


Hyr në chat
KiwiIRC

Platformë me dizajn të

pastër dhe funksione shtesë

nga Mibbit dhe KiwiIRC.


Hyr në chat

Shqiptaret kudo ne bote!

Aty ku takohen te gjith Shqiptaret ane e mbar botes!

Rules vector illustration. Flat tiny rules checklist persons concept. Principles and strategy of company management for the order and restrictions of the company. Legal Rules

Pse Albaniairc.com Network?

  • Eshte nje chat shqip, ku mund te gjesh persona si ti.
  • Eshte 100% Falas: Nuk kerkohet asnje regjistrim ose per te shpenzuar per dicka.
  • Chato pa Rregjistrim: Mjafto te zgjedhesh nje pseudonim Dhome ku te do te futesh pa asnje rregjistrim ose shpenzim.
  • Mund te flasesh si me te rinj po ashtu dhe sa mosha jote ose me te medhenj.
  • Mund te vendosesh te perdoresh Kameren per te njohur dhe per te pare kush eshte ne krahun tjeter qe po te shkruan mund te navigosh me shum thjeshtesi nga cdo smartphone, ipad ose tablet, pa shkarkim aplikacionesh!
  • Chat me telefon
  • Albaniairc.com Network ju mundeson nje lundrim dhe nje eksperienc te paimagjinueshme ne Komunikim si dhe ne Argetim! Provo Chatin qe esht kompatibel per cdo lloj paisje tani si: Android Smartphone / iOS / Desktop
  • Albaniairc.com Chat
    Chati me i madh Shqiptar!
call now

Rreth nesh!

Albaniairc.com eshte nje komunitet shqiptaresh online. Cdo dite na vizitojne rreth 3000 persona nga te gjitha moshat, marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo edhe per te gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante! Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Eshte shum e thjeshte! Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Gjithashtu mund te perdoresh dhe Kameren ose te dergoni FOTO (lloj Whatsapp)!

Cfare pret? Hyr Tani dhe Chato me ne!

Keni pyetje ?

Nese keni hasur probleme me anetare te stafit ose ndonje gje ju duket e padrejte?! Mos nguroni te na kontaktoni. Ju sigurojme qe problemi juaj do te shqyrtohet sa me shpejt te jete e mundur!

Nese keni probleme me kyqje, ju shfaqet Akill/Gline/Zline apo Kline.

Na kontaktoni ne email info@albaniairc.com